Spinnery

Spinnery lub inaczej Fidget spinner zyskały sławę już kilka lat temu. Składają się z 3-osiowej interaktywnej zabawki obrotowej (w najpopularniejszej wersji), która obracała się i obracała non-stop. Jednak powodem, dla którego spinnery stały się tak popularne, jest to, że dokonały niemożliwego — odciągnęły dzieci od telefonów komórkowych!

Fidget spinner pop it — sprawdź nasze spinnery!

Spinnery pop it to obracająca się zabawka, która wywołuje gorączkę wśród dzieci — ma silikonowe kulki, które można wciskać tak jak folię bąbelkową! Spinnery to zabawki antystresowe, które zajmują ręce i pozwalają odciągnąć się od irytacji. Mają stałą okrągłą część pośrodku i śmigła, które obracają się po wprawieniu ich w ruch za pomocą palców. Zabawa polega na utrzymywaniu tego, by zabawka stale się obracała i wykonywaniu manewrów palcami, które są zabawne i łagodzą stres. Sprawdź nasz sklep i zobacz, jakie jeszcze antystresowe zabawki mamy w ofercie.

Jak działa spinner? Fidget spinner — moda na zabawki antystersowe

Spinner to zabawka odpowiednia dla dzieci powyżej 6 lat. Występują w kilku modelach:

  • 3-śmigłowy — podstawowy,
  • 4-śmigłowy,
  • 5-śmigłowy,
  • i inne.

Modele mogą się różnić w zależności od materiału, z jakiego zostały wykonane, mogą nawet generować hałas, mieć różne czasy rotacji i rodzaje wibracji.

Jak się bawić spinnerem? Spinnery metalowe, plastikowe, kolorowe, tęczowe, pop it

Aby bawić się tą zabawką, po prostu trzymaj spinner za środek, opuszkami palców i obracaj śmigła z odpowiednią siłą. Im większy ciąg, tym dłużej spinner się kręci. W zależności od modelu i umiejętności użytkownika możesz spędzić w ruchu nawet do 5 minut! Gra staje się fajniejsza, gdy podaje się spinner z jednej ręki do drugiej, gdy się kręci, lub balansuje się nim na jednym palcu. Ponieważ jest bardzo kompaktowy, można go zabrać do kieszeni w dowolne miejsce. Oprócz spinnerów, w naszym sklepie znajdziesz też inne ciekawe zabawki i akcesoria dla dzieci, sprawdź kategorie:

Jakie są modele spinnerówe do zabawy?

Znajdziesz u nas modele plastikowe, z okrągłymi i płaskimi końcami, które są bardzo ładne. Są też do tego bezpieczne i idealne dla dzieci. Nasze spinnery mają również modny pop it, który pozwoli bardziej się zrelaksować.

Jakie są zalety zabawy spinnerem?

Spinner jest świetny dla tych, którzy mają zaburzenia lękowe, stresowe i nadpobudliwość z deficytem uwagi, Dzieje się tak dlatego, że obracanie zabawki i próba balansowania między palcami pomaga rozładować napięcie i nerwowość oraz poprawia koncentrację. Szukasz fajnego spinnera lub kilku modeli do kolekcjonowania? Sprawdź nasz sklep i wybierz coś dla siebie lub swojego dziecka!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.