Gry Elektroniczne

Gry elektroniczne dla Twojego dziecka

Poszukujesz gier elektronicznych dla swojego dziecka, które będą nieść ze sobą nie tylko zabawę ale także walory edukacyjne? Nic prostszego!

Mikrofon dla dzieci – obudź w swoim dziecku muzyczny potencjał

Muzyka jest uznawana za balsam dla duszy, dlatego najlepiej zacząć zapoznawać z nią dziecko od najmłodszych lat. Dostępny w naszym sklepie mikrofon bezprzewodowy karaoke głośnik bluetooth to świetny wybór, gdyż mikrofon – zgodnie z nazwą – posiada zarówno głośnik, jak i bluetooth. Dzięki temu bez trudu połączysz mikrofon z tabletem, smartfonem czy też telewizorem z odpowiednim systemem operacyjnym. Głośnik sprawi, że śpiew dziecka będzie zawsze dobrze słychać. W efekcie nic już nie będzie w stanie stanąć na drodze domowemu karaoke lub wspólnej zabawie. Mikrofon dla dzieci to nie tylko zabawka, ale również i pasja do śpiewania, dzięki której młody człowiek nauczy się kreatywności, a także pewności siebie.

Świetnym dopełnieniem muzycznym dla mikrofonu jest keyboard elektroniczny, który w naszym sklepie można zakupić w zestawie z mikrofonem. Pierwszy proponowany zestaw ma 32 klawisze, regulacje głośności oraz tempa i 24 utwory demonstracyjne. Natomiast drugi oferuje 32 klawisze, regulacje głośności, możliwość nagrywania, 3 utwory demonstracyjne i tyle samo rytmicznych, a także stojak na nuty. Oba zestawy z pewnością pobudzą muzyczną wyobraźnię dziecka, zapewniając mu przy tym dużo zabawy.

Konsola do gier retro dla dzieci i nie tylko

Konsola retro to prezent nie tylko dla dziecka, ale również dla wytrawnego gracza, któremu zdarza się nieraz zatęsknić do czasów grania na 8-bitówce. Z tego też powodu nasz sklep oferuje konsole Sup Game Box 400 gier Retro Mario z 400 grami i 6-godzinnym czasem działania. Dostępna jest w kolorze czerwonym, żółtym i białym. Do zestawu dołączona jest konsola, kabel USB do ładowania, bateria i kabel chince do połączenia z TV. Nie czekaj, sięgnij po konsole do gier retro i daj na nowo ponieść się dawnej przygodzie lub zaproś swoje dziecko do poznania gier ze świata Twojej młodości!

W naszym sklepie można też zakupić wersję kieszonkową gry elektronicznej tetris, która posiada między innymi 16 poziomów trudności i 16 stopni prędkości opadania elementów, co z pewnością będzie ciekawym wyzwaniem dla każdego gracza.

Wyświetlanie jednego wyniku