Gniotki

Zabawki antystresowe, takie jak gniotki dla dzieci, squishy pomagają złagodzić presję codziennego życia w zabawny i zrelaksowany sposób. Jak działają gniotki? Czemu ich popularność jest tak duża? Są obiektami do ściskania, rozciągania, uderzania, skręcania i nie tylko. Innymi słowy, są to zabawki, które stymulują ruch, mają różny kolor i fakturę, redukują stres i niepokój poprzez zajęcie rąk.

Gniotki antystresowe Squishy sensoryczne dla dzieci

Istnieje kilka rodzajów gniotków, a w naszej ofercie możesz znaleźć takie, które najbardziej będą Ci odpowiadać. Dzięki temu, że nasze gniotki dla dziecitanie, możesz kupić ich kilka, i wypróbować, który jest najlepszy dla Twojego dziecka. Dowiedz się, co jest najbardziej relaksujące — ściskanie, rozciąganie — czy po prostu to, by ręce były zajęte gnieceniem. Zamiast zastanawiać się, jak zrobić gniotki antystresowe dla dzieci wybierz kilka produktów z naszego internetowego sklepu ze squishy skłiszi!

Gniotki antystresowe zestawy — kup kilka i złagodź stres dziecka

W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych ciekawych gniotków, w tym i zestawy, takie jak: gniotki z pianką, gniotki w siateczce, czy gniotki maskotki. Reagowanie i radzenie sobie z agresywnymi zachowaniami w dzieciństwie może być wyzwaniem dla wielu rodziców i wychowawców. Łagodzenie napadów złości, uspokojenie bardzo wzburzonego dziecka czy radzenie sobie z sytuacjami, w których jest zdenerwowane, niespokojne i zirytowane to niełatwe zadania. Z radzeniem sobie ze złością mogą pomóc zabawki antystresowe, takie jak różnego rodzaju gniotki! Dziecko może je gnieść, rzucać nimi, rozciągać je – robić z nimi wszystko, by rozładować swoją złość. Takie czynności manualne to świetne sposoby na zdrowe uwolnienie się od stresu. Gniotki są zabawne i przyjemnie, a u nas znajdziesz je w różnych kształtach – pop it fasolka antystresowa, maskotki zwierzątka gniotki silikonowe, bransoletki i inne.

Gniotki są niczym innym jak zabawkami sensorycznymi, których główną funkcją jest łagodzenie stresu poprzez dotyk i ściskanie piłeczek. Dają obietnicę dobrego samopoczucia i rozładowania napięcia. Zabawki wykonane są głównie z silikonu.

Zapotrzebowanie na gniotki jest naprawdę duże — bawią się nimi dzieci i dorośli

Patrzysz na to i tak naprawdę nie rozumiesz, o co w tym chodzi. Jednak kiedy sam zaczynasz się tym bawić, czujesz, że powoli się relaksujesz. Gniotki są również przydatne dla zestresowanych dorosłych, osób, które powinny ćwiczyć napięcie mięśniowe w dłoniach oraz przy pomocy osobom z deficytami uwagi, trudnościami z koncentracją, osobom starszym, a nawet osobom z autyzmem. Są bardzo małe i lekkie, przez co z łatwością mieszczą się w dłoniach dzieci. To doskonała propozycja na prezent właśnie dlatego, że stymuluje funkcje poznawcze i koordynację ruchową.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.