Czapki z ruchomymi uszami – czapka królik

Dla wszystkich kochających zabawne gadżety, dla małych i dużych mamy niesamowitą propozycję – czapkę królik z ruchomymi uszami. Czapka królik to czapka wykonana z przyjemnego w dotyku i miękkiego pluszu. Żeby poruszyć ucho lub uszy, wystarczy tylko lekko przycisnąć łapkę (lub obie naraz). Umieszczone w łapkach pompki uruchamiają mechanizm poruszający uszami pluszowego zwierzątka. Zapewniamy – to wciąga!

Uniwersalny rozmiar sprawi, że chętnie sięgną po nią i dzieci, i nastolatki, a nawet co odważniejsi dorośli – szczególnie ci zafascynowani Kpopem, anime czy mangą. Czapka z ruchomymi uszami otwarcie bowiem nawiązuje do stylistyki dalekowschodnich kreskówek – jeden rzut oka na zdobiącą czapkę haftowaną buzię królika i od razu pojawiają się skojarzenia z animowanymi produkcjami rodem z Azji.

Czapka królik, chociaż jest doskonałym gadżetem na przyjęcie urodzinowe, bal przebierańców czy teatralnym rekwizytem, to przede wszystkim jest jednak czapką – jest ciepła, wygodna, nie uciska głowy, a do tego pozwala osobie ją noszącej wyróżnić się z tłumu – będzie świetnym i z całą pewnością ulubionym dodatkiem do ubioru naszych milusińskich – nie będziecie już musieli namawiać pociech do założenia czapki! A jeśli podoba się wam lub waszym dzieciom idea ruchomych uszu, ale nie macie ochoty nosić czapki, to sprawdźcie naszą ofertę ruchomych opasek. Opaska ruchome uszy to mniej materiału, ale tyle samo beztroskiej, dobrej zabawy.

Czapka ruchome uszy

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Czapka ruchome uszy królik zając zajączek”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *